Zvonkohra Steel-Oko boha Hóra

Nový produkt

Jedinečný vzhled, kvalitní materiál a nádherný zvuk, to je kombinace tří hlavních faktorů zvonkoher Trium. Vyberte si ze čtyř typů ladění odpovídající čtyřem živlům, více zde ...

Ruční výroba z ČR!

Více informací

Skladem - produkt bude odeslán ihned následující den od provedení objednávky. V případě objednání do 10:00 zboží odešleme ještě v tentýž den.

1 164 Kč s DPH

  • Země
  • Oheň
  • Voda
  • Vzduch
  • Bílé
  • Černé

Zvonkohra, slouží ke zpestření interiéru, ale i venkovních prostory. Svým vzhledem a hlavně zvukovou složkou příjemně působí na své okolí. Díky efektnímu balení je ideální jako dárek.

Vyberte si ze čtyř typů ladění odpovídající čtyřem živlům, více zde... Některé zvonkohry mají na výběr několik vázacích materiálu, kterými je zvonkohra spojena. Převážně pro interiér je součásti balení tlumící kroužek, který po nasazení, změní intenzitu a barvu zvuku zvonkohry.

Oko boha Hóra
Hór je egyptský bůh nebe, slunce a světla, bůh egyptského krále a tím i celého světa. Je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších bohů egyptského panteonu. Hor je nejčastěji zobrazován jako muž se sokolí hlavou, často s korunou Horního a Dolního Egypta na hlavě. Symbol Horova oka se skládá z šesti částí a odpovídá šesti smyslům: doteku, chuti, sluchu, myšlení, zraku a čichu. Symbolizoval také oddanost, zmrtvýchvstání a sloužil i proti uhranutí. Egypťané věřili v jeho obrovskou sílu, a proto nemohl chybět v žádné domácnosti.

Výška 63cm
Šířka 10cm
Hloubka 10cm
Hmotnost 1,0kg
Složení Mosaz + nerez
Motiv Oko boha Hóra
truck

Dodání do 48hodin
od objednání!

return

Doprava zdarma
při objednání nad
2.500,-kč

help

Volejte: 727 939 292
po - pá: 7:00 - 15:30

Produkt úspěšně přidán k porovnání!