Zvonkohra Steel-Květ života

Nový produkt

Jedinečný vzhled, kvalitní materiál a nádherný zvuk, to je kombinace tří hlavních faktorů zvonkoher Trium. Vyberte si ze čtyř typů ladění odpovídající čtyřem živlům, více zde ...

Ruční výroba z ČR!

Více informací

Skladem - produkt bude odeslán ihned následující den od provedení objednávky. V případě objednání do 10:00 zboží odešleme ještě v tentýž den.

1 164 Kč s DPH

  • Země
  • Oheň
  • Voda
  • Vzduch
  • Bílé
  • Černé

Zvonkohra, slouží ke zpestření interiéru, ale i venkovních prostory. Svým vzhledem a hlavně zvukovou složkou příjemně působí na své okolí. Díky efektnímu balení je ideální jako dárek.

Vyberte si ze čtyř typů ladění odpovídající čtyřem živlům, více zde... Některé zvonkohry mají na výběr několik vázacích materiálu, kterými je zvonkohra spojena. Převážně pro interiér je součásti balení tlumící kroužek, který po nasazení, změní intenzitu a barvu zvuku zvonkohry.

Květ života
Tento znovuobjevený prastarý esoterický symbol najdeme často vyobrazen na starodávných posvátných artefaktech, v symbolice gotických katedrál, ve vitrážových oknech posvátných staveb. Květ života je jeden ze symbolů posvátné geometrie a zobrazuje vizuální propojení vláken života skrze všechno živé. Obsahuje všech 5 platónových těles, Kabalistický strom života, Metatronovu kostku, Davidovu hvězdu, Spirálu vědomí. Je popisován jako prvotní příčina. Prvotní myšlenka, prvního dne stvoření, neboli geometrický vzorec stvoření.

Výška 63cm
Šířka 10cm
Hloubka 10cm
Hmotnost 1,0kg
Složení Mosaz + nerez
Motiv Květ života
truck

Dodání do 48hodin
od objednání!

return

Doprava zdarma
při objednání nad
2.500,-kč

help

Volejte: 727 939 292
po - pá: 7:00 - 15:30

Produkt úspěšně přidán k porovnání!