Sleva září 2017

Všem se omlouváme za měsíc trvající výpadek stránek.

V měsíci záři tak můžete využít možnost dopravy zdarma při hodnotě objednávky od 500,-Kč.

BAREVNOST

BARVY

VYJÍMEČNOST

VYJÍMEČNOST

STYL

STYL

LESK

LESK

myšlenka

myšlenka

Představte si, že koupíte věc, která se vám líbí, splňuje přesně ten účel ke kterému je určená a navíc nemusíte mít strach, že nepřežije svou záruční dobu. Po mnoha zkušenostech z dnešní uspěchané doby, kdy je vše spotřebním zbožím, jsem si řekl, že by bylo dobré vyrábět něco, co zůstane. Prosáknut těmito dojmy jsem v roce 2007 začal uvažovat nad výrobou tohoto „ideálního zboží“. Začaly přicházet nápady na výrobu nejrůznějších předmětů: pro dekoraci, či bytové doplňky i výrobky k denním potřebám. Postupně tak vznikl seznam produktů a myšlenek na realizaci, kvůli nedostatku času bohužel v té době zůstalo jen u myšlenek a pár nedokončených vzorků. Čas běžel, na vzorky se prášilo, ale myšlenka, ta zrála. V roce 2015 jsem se rozhodl, začít oživovat pomalu zapomenuté projekty, a vložit do nich opět další část energie. Tentokrát se kola roztočila a začala vznikat první díla. Za použití ideálních materiálů, které mají i nadčasový design, jako je nerez, sklo, vhodné plasty a správně upravené dřevěné materiály vznikají z myšlenek předměty, ze kterých mám radost.
Na začátku je vždy nápad na nějakou zajímavou věc, od zvonkoher, přes svícny až po otvírák, vždy šlo ale o to jak to vyrobit co nejlépe, jak vypilovat všechny tři detaily: vzhled, funkci a odolnost.
Jsem rád, že po strastiplné cestě vám mohu představit první zhmotnělé myšlenky, které spojují tyto tři vlastnosti a značka Trium.

Navštivte nový e-shop na www.triumart.cz a prohlídněte si jedny z prvních zhmotnělých myšlenek.

Sdílet příspěvek

Komentáře (0)

Žádné komentáře
Produkt úspěšně přidán k porovnání!