Vyberte si ladění zvonkohry podle znamení, ve kterém jste narození. Pentatonická ladění sestavená podle znamení zvěrokruhu mají pozitivní vliv na člověka. Jedná se o harmonizující soubory tónů, které mají v dané kombinaci léčivé účinky. Více o pentatonice, harmonizující hudbě a alikvótních tónech se dozvíte na stránkách pana Vlastimila Marka.

Oheň, reprezentující intuici, spojuje znamení Berana, Lva a Střelce. Tyto znamení jsou známy spontánností, sebestředností, temperamentem a pozitivním přístupem k životu. Vlastní jim je také rozhodnost a představivost.

Vzduch, spojuje znamení Blíženců, Vah a Vodnáře, pro něž je specifické myšlení. Vzdušná znamení jsou neposedlá, zvídavá, komunikativní, prostě aktivní. Všestrannost a skvělí intelekt je jim vlastní.

Voda, to jsou city. Znamení s elementem vody kladou velký důraz na osobní vztahy, instinktivně rozumí potřebám druhých a jednají dle citového rozpoložení. Vodní znamení jsou Rak, Štír a Ryby.

Lidé stojící pevně na zemi, to je element země a vnímání, který spojuje znamení Býka, Kozoroha a Panny. Osoby s elementem země jsou realistické, spolehlivé a zároveň konzervativní i smyslné.